cena już od 350 ZŁ/£72

szósty przejazd 1 PLN

najtaniej na rynku

Busy do Anglii

kolejny 5 przejazd 50 % taniej

promocje dla studentów i emerytów

obiad i kawa w cenie biletu

aż 60 kg bagażu

angliabus.pl  - BUSY DO ANGLII

ZAGRANICZNE PRZEWOZY OSOBOWE DO ANGLII

Utworzyliśmy firmę po to, aby wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów, które wynikają z integracji europejskiej, a nasze usługi przewozu osób busami skierowane są przede wszystkim do Polaków, którzy wyjechali do Anglii. Przyczyny obrania przez nas takiego kierunku wynikają bezpośrednio z prawa popytu, gdyż od 2004 roku do końca 2016 roku w Wielkiej Brytanii osiedliło się około 1 mln Polaków (żródło - wikipedia.pl). Nasi rodacy stanowią tam największą grupę obcokrajowców, a ilość ich stale się zwiększa. Działalnością jaką wykonujemy zapewniamy możliwość swobodnego przemieszczania się wszystkim, którzy wyjechali z Polski w bardzo wygodnych warunkach.

WYPOSAŻENIE NASZYCH BUSÓW

Do przewozu osób wykorzystujemy busy wyprodukowane przez najlepsze światowe koncerny motoryzacyjne. Busy posiadają wszystkie homologacje, atesty. Wyposażone są w najnowsze zdobycze techniki w dziedzinie bezpieczeństwa. Oczywiście posiadamy wszystkie uprawnienie do przewozu osób wymagane w Unii Europejskiej jak i na Wyspach Brytyjskich. Przewozimy pasażerów w komfortowych warunkach, gdyż busy posiadają specjalne regulowane wygodne fotele z regulowanymi zagłówkami oraz z pasem bezpieczeństwa. Wejście do przestrzeni pasażera nie przysparza żadnych problemów, a wnętrze jest zarówno przestronne dla przewożonych osób jak i kierowcy. Żeby naszych pasażerów w trakcie podróży nie oślepiało światło słoneczne specjalnie zadbaliśmy o to, aby busy zostały doposażone w przyciemniany szyby. W samochodach zastosowaliśmy też ograniczniki prędkości, które w przypadku przekroczenia bezpiecznej dopuszczalnej prędkości powodują jej natychmiastowe obiżenie. Nawigacja GPS z aktualnymi mapami, pomoże znaleźć zastępczą trasę jazdy w przypadku korków samochodowych lub remontów na drodze. Busy jakie wykorzystujemy do przewozu osób są przyjazne dla środowiska gdyż silniki zaopatrzone są w nowoczesne systemy spalania paliwa obniżające szkodliwą emisje CO2 do atmosfery. Oczywiście busy, które są do dyspozycji pasażerów posiadają klimatyzację, WI-FI, TV z DVD, oświetlenie strefowe. Znajduje sie też w nich zasilanie elektryczne o napięciu 230V, które zapewni możliwość korzystania z dowolnego urządzenia elektronicznego bez obawy o rozładowanie się baterii. Bogate wyposażenie naszych busów z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasażerów.

JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO PASAŻERÓW? 

Nie oszczędzamy na bezpieczeństwie i dlatego samochody posiadają aktualne przeglądy techniczne, a naprawy oraz wymianę eksploatacyjnych podzespołów przeprowadzamy wyłącznie w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Klientów. Opony są jednakowo istotne jak inne elementy poprawiające bezpieczeństwo. Nie oszczędzamy na nim i dlatego na bieżąco przeprowadzamy wymianę opon.  

Aby dowiedzieć się jakim dysponujemy taborem zapraszamy do zakładki FLOTA


NASZE DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE PRZEWOZU OSÓB 

Dzięki wieloletniej działalności zdobyliśmy doświadczanie na rynku przewozu osób. Możemy pochwalić się tym, że nasi klienci są zadowoleni z usług i w związku z tym kiedy raz skorzystają z naszych busów następnym razem nie wybierają innego przewoźnika. Po prostu zostają z nami na zawsze. Dlatego ilość przewożonych pasażerów naszymi samochodami ciągle wzrasta. Na ewentualnie pojawiające się problemy na bieżąco reagujemy i od razu znajdujemy właściwe rozwiązania. Kursy przewozu osób busami realizujemy w sposób pewny i niezagrożony. Aby zapewnić pasażerom bezpieczeństwo, kursy zagraniczne obsługuje dwóch kierowców. Zatrudnieni u nas kierowcy posiadają stosowne uprawnienia, kursy i oczywiście doświadczenie zdobyte na drogach europejskich i polskich. Dzięki temu możesz czuć się jeszcze pewnej. Personel obsługujący busy jest kulturalny i zawsze odnosi się do pasażera z szacunkiem. 

DLACZGO WARTO WYBRAĆ NASZE usługi?

Jeśli przed podjęciem decyzji o wyborze przewoźnika masz wątpliwości i niepokoisz się, że podczas podróży zmarnujesz czas na dostarczaniu ładunków, czy też przesyłek możesz być spokojny. My nie przewozimy paczek, zwierząt, motocykli, quadów i listów. Wyspecjalizowaliśmy się w przewozie pasażerów busami do Anglii i na tym się skupiamy. Akurat to wychodzi nam najlepiej. Ze względu na to, że w naszym zainteresowaniu są wyłącznie ludzie, a nie przedmioty docieramy w wyznaczone miejsce docelowe szybciej niż inni.