Kim jesteśmy i co oferujemy ?
Nasze busy do Anglii, Niemiec, Holandii, Belgii oraz nasi kierowcy. 

Jesteśmy firmą świadczącą usługi przewozu osób busami za granicę. Przewozimy pasażerów busami do Anglii, Niemiec, Holandii i Belgii. Działamy na obszarze centralnej i wschodniej Polski. 

Posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie. Bezustannie podnosimy wartość naszych usług przewozowych poprzez bieżące aktualizowanie taboru samochodowego. 

Wyciągamy wnioski i ciągle aktualizujemy naszą ofertę dostosowując ją do potrzeb klientów. Różnimy się od innych tym, że profesjonalnie podchodzimy do tego co robimy. Każdego pasażera traktujemy indywidualnie i dzięki temu liczba naszych stałych klientów ciągle rośnie. 

Przejeżdzamy przez ponad 790 miejscowości w Polsce, a docieramy  w okolice ponad 5500 miejscowości w Anglii. Po drodze mijamy około 1889 miescowości w Niemczech, Belgii oraz Holandii. 

Kursy przewozu osób busami realizujemy dwa razy w tygodniu. Harmonogram wyjazdów można znaleźć w zakładce Rozkład podróży.  Nasze busy, którymi przewozimy pasażerów wyposażone są w wygodne, wysokie regulowane fotele. Każdy z nich posida pasy bezpieczeństwa. Klimatyzacja i ogrzewanie przestrzeni  w busach zapewni komfort w każdych warunkach atmosferycznych. 

Ponadto w naszych busach znajdują się TV/DVD, CD oraz dostęp do bezpłatnego internetu. Samochody, które wykorzystujemy do przewozu osób, posiadają lokalizatory GPS i ograniczniki prędkości. Dzęki temu podróżowanie z nami jest jeszcze bardziej bezpieczne. 

Zatrudniamy wykwalifikowanych oraz doświadczonych kierowców. Stawiamy na niezawodność i skuteczność. Zawsze w trasę wyjeżdża dwóch kierowców! 

Nasi kierowcy znają dokładnie swoje trasy przejazdów, a busy są komfortowo wyposażone i regularnie serwisowane w autoryzowanym serwisie. 

Stosujemy system door 2 door (od drzwi do drzwi). Zapewniamy odbiór pasażera z miejsca zamieszknia i przewozimy go do wybranego celu. Nie dostarczamy paczek i w związku z tym czas podróży jest skrócony. Każdy pasażer w cenie biletu może zabrać do 60 kg bagażu. Oprócz tego w ramach opłaty za przejazd zapewniamy bezpłatny obiad i kawę.

przewóz osób do Anglii

przewóz osób do Niemiec