Kim jesteśmy i co oferujemy ?

Nasz firma transportowa świadczy kompleksowe usługi przewozu osób busami za granicę. Dostarczamy na rynek najwyższej jakości produkt w postaci osobowych przewozów pasażerskich busami do Anglii, Walii, Niemiec, Holandii i Belgii. W ten sposób, zapewniamy usługi przewozowe dla mieszkańców południowej, centralnej, wschodniej Polski oraz południowych regionów Wielkiej Brytanii. 

Docieramy do ponad 790 miejscowości w Polsce. W drodze na Wyspy Brytyjskie przejeżdżamy przez Niemcy, Belgię oraz Holandię. Przemierzając te kraje mijamy w Europie niemal 1900 miejscowości i docelowo trafiamy w okolice 5500 miast i wsi w Anglii oraz Walii. Wyciągamy wnioski, a jakość świadczonych usług to dla nas priorytet. Każdemu klientowi, który obdarzył nas zaufaniem odpłacamy się poprzez zapewnienie jemu komfortowego przejazdu. To właśnie jakość jest dla nas wyznacznikiem, którym kierujemy się w firmie. Bezustannie podnosimy wartość naszych usług przewozowych poprzez bieżące aktualizowanie taboru samochodowego. Dzięki dużej przestrzeni ładunkowej w busach, każdy pasażer może zabrać, aż 60 kg bagażu bez dodatkowych opłat. Szczegóły dotyczące taboru dostępne są w zakładce Flota.

Ceny biletów z przejazd busem są konkurencyjne w stosunku do tych jakie oferowane przez inne firmy przewozowe. W ramach opłaty, zapewniamy bezpłatny obiad i kawę. Jako jedyni na rynku wprowadziliśmy programy promocyjne dające pasażerom niespotykane dotąd zniżki.
Śmiało możemy sobie przypisać miano liderów w dziedzinie przewozu osób busami. 

telefon bus z polski do angli