bus londyn polska

Z uwagi na to, że w Londynie oraz w całym regionie Wielki Londyn przebywa najwięcej naszych rodaków spędzamy na trasach z Polski do Londynu i z Londynu do Polski większą liczbę godzin w stosunku do innych tras. Aglomeracja Wielkiego Londynu jest multikulturowa, różnorodna obyczajowo i religijnie. Ważną kwestią zauważoną w społeczeństwie przez socjologów jest to, że z uwagi na duży napływ imigrantów na Wyspy Brytyjskie z miasta i regionu Wielki Londyn wyjechało sporo rodowitych Anglików. Brytyjczycy opuszczają Wielką Brytanię i najczęściej osiedlają się w Nowej Zelandii, Australii czy USA. Polacy doskonale zasymilowali się w społeczeństwie brytyjskim i według ostatnich wyliczeń w samym Londynie przebywa około 1 mln naszych obywateli. Pomimo zagrożenia brexit-em liczba wyjeżdżających z Polski do Anglii stale rośnie. Nasze busy kursują  z Londynu do Polski w systemie door to door. Wszyscy stali klienci angliabus.pl otrzymują możliwość  wykupienia taniego biletu, gdyż wprowadziliśmy program lojalnościowy. Zapraszamy do rezerwacji.

Rezerwacja

Bus do South East

Anglia południowo-wschodnia to najgęściej zaludniony region Anglii. Do najbardziej znanych atrakcji tego regionu można zaliczyć Zamek Windsor, białe klify u wybrzeży Dover czy Katedrę w Canterbury. To właśnie w tym regionie znajduje się też słynny Uniwersytet w Oksfordzie, a także nadmorski kurort Brighton. Stolicą regionu jest miasto Guildford. Inne znane miasta regionu to Southampton i Reading. Polaków w większej populacji można spotkać w Crawley, gdzie jest główny ośrodek przemysłu i zatrudnienia pomiędzy Londynem, a południowym wybrzeżem Anglii. Ze względu na silnie rozwinięty sektor logistyczno-produkcyjny łatwo tu o zatrudnienie w magazynach i zakładach produkcyjnych. W regionie tym zlokalizowane są przedstawicielstwa firm Boeing czy Siemens. Miejscowość ta znajduje się bardzo blisko lotniska London Gatwick, skąd bardzo łatwo można się dostać do Polski. Do Crawley i innych miast regionu kursują nasze busy z wielu miast Polski. W regionie South East znajduje się, także Milton Keynes, zwane miastem Formuły 1. Swoje powierzchnie magazynowe mają tu takie firmy jak: Amazon, DHL czy IKEA, dlatego to dobra lokalizacja dla osób poszukujących pracy na produkcji lub w magazynach.

NAPISZ DO NAS

BUS DO South West

Warto wspomnieć, że w regionie South West znajduje się park narodowy Dartmoor, malowniczy wąwóz rzeki Avon, uzdrowisko Bath czy najstarszy w Anglii nieprzerwanie działający teatr. Największymi miastami regionu są Bristol, Plymouth i Exeter i to właśnie tam najczęściej znajdują zatrudnienie Polacy, którzy wyjechali do Anglii. Z uwagi na duże zaludnienie polaków w tymże regionie nasze busy kursują kilka razy w tygodniu najczęściej pomiędzy Bristolem, a Polską. Połączenie jakie oferujemy jest więc bardzo dogodne. Bezpośrednio do tych miast dojeżdżają nasze busy w systemie door to door. W Anglii Południowo - Zachodniej Polacy najczęściej pracują jako kelnerzy, barmani, kucharze czy pracownicy hoteli. Problemów ze znalezieniem zajęcia w miejscowości Exeter nie mają też osoby specjalizujące się w opiece nad osobami starszymi. Ciągle brakuje również rąk do pracy w zakładach produkcyjnych i magazynach. Średnie zarobki np. w Exeter oscylują na poziomie 25 tys. funtów rocznie więc dużo dużo więcej niż w Polsce.  W Plymouth można z kolei znaleźć zatrudnienie w stoczni. Zapraszamy do naszych busów.

REZERWACJA

bus do east england

Ośrodkiem administracyjnym tego regionu jest Cambridge ze słynnym na całym świecie Uniwersytetem jak i wieloma zabytkami. Ze względu na wyjątkowo dużą koncentrację przemysłu bazującego na zaawansowanych technologiach Cambridge i okolice określane są jako Silicon Fen. Obszar ten jest tworzony na podobieństwo do Doliny Krzemowej w Stanach Zjednoczonych. Znaczna część północnego wybrzeża tego regionu objęta jest ochroną jako obszar o wybitnym pięknie naturalnym. To także duże skupisko Polonii. Polacy znajdą tam pracę w sektorze nowych technologii, a także w budownictwie, gastronomii czy turystyce. Z Polski w dość łaty sposób można dolecieć na lotnisko London Luton lub  sposób bezpośredni dotrzeć naszymi busami. Dojeżdżamy z pasażerami pod wyznaczony przez nich adres. Oczywiście kursujemy w drodze powrotnej z Anglii do Polski. Zapraszamy do kontaktu. Stałym klientom gwarantujemy promocje i rabaty. Zapraszamy do kontaktu.

PROMOCJA

bus do west midlands

Środkowo - zachodnia Anglia to jeden z najgęściej zaludnionych regionów Wielkiej Brytanii. Największą atrakcją turystyczną na tym obszarze jest Stratford upon Avon – tj miejsce gdzie narodził się znany na całym śiecie William Szekspir. Znajdujący się w regionie Dudley jest największym angielskim miastem, które nigdy nie miało drużyny piłkarskiej grającej w profesjonalnej lidze piłki nożnej. Największe miasta West Midlands to Birmingham, skąd pochodzi m.in. James Watt, wynalazca maszyny parowej. To pełne zabytków miasto oferujące miejsca pracy w  różnych sektorach gospodarki. Polacy znajdą tu zatrudnienie w hotelach, w gastronomii, w usługach czy jako kierowcy. Z Polski do Birmingham można dojechać bezpośrednio naszymi komfortowymi busami. W sprawie rezerwacji przejazdu należy kontaktować się odpowiednio wcześniej, aby zagwarantować sobie miejsce. Jest to zazwyczaj czas dwóch tygodni w okresie letnim i tydzień w pozostałym czasie.

KONTAKT

BUS DO Yorkshire and the Humber

W tym regionie najwięcej Polaków znajduje zatrudnienie w Leeds, Bradford czy Yorku. Pracują tam w fabrykach, branży gastronomicznej, usługach, jako kierowcy lub opiekunowie osób starszych, a także w licznych w regionie pubach. Leeds znane jest z jednego z najważniejszych teatrów w Wielkiej Brytanii, byłej giełdy kukurydzianej czy sklepów z epoki wiktoriańskiej oraz z klubu piłkarskiego Leeds United. Będąc w Yorku polecamy zwiedzić muzeum czekolady czy, też Wikingów. Do Leeds czy Bradford busy kursują w każdy poniedziałek i czwartek, a do Polski zawsze wracamy w środę i sobotę. Realizujemy również w każdej chwili dla grup powyżej 7 osób wyjazdy w dowolny obszar Anglii. Busy, którymi dysponujemy są to samochody najlepszych marek z najlepszym wyposażeniem. Zapraszamy do kontaktu. 

KONTAKT

bus do north west

Kolejny region, który jest w naszym zasięgu usług to North West gdzie znajdują się popularne kąpieliska Blackpool, Southport czy Whitby czy ośrodki sportów wodnych. To właśnie w tym regionie są też znakomite miasta Liverpool i Manchester. Miasta te słyną z najlepszych klubów piłkarskich na świecie: FC Liverpool i Manchester United. Liverpool to, także miejsce w którym postał słynny zespół muzyczny The Beatles. W tym regionie Anglii Polacy znajdują pracę w przemyśle petrochemicznym, samochodowym i elektronicznym. Do Liverpoolu i Manchesteru również docierają nasze busy. W obszarze tym jest bardzo duże skupiska Polaków i dlatego stąd pochodzi bardzo dużo zleceń przewozu osób. Zachęcamy zainteresowanych do wynajmu busa na przykład na wyjazd na mecz piłkarski stadiony FC Liverpool i Manchester United. Ceny oferowane przez naszą firmę usług są konkurencyjne. Zapewniamy, że zasady ustalanie cen są przejrzyste. 

REZERWACJA

bus do walii

Walia jest jednym z czterech podmiotów administracyjno-ustrojowych Zjednoczonego Królestwa, a także historyczna celtycka kraina, nazywana często krajem pieśni. Walia mimo, iż nie posiada dużej liczby mieszkańców to potrafiła stworzyć odnoszącą sukcesy drużynę rugby. Oprócz rugby sukcesy również zaczęła odnosić reprezentacja piłki nożnej - odpadli dopiero w półfinale Mistrzostw Europy 2016 z Portugalią. Najwięcej miejsc pracy dla Polaków znajduje się oczywiście w stolicy Walii tj. Cardiff. Popularne jest również miasto Wrexham, gdzie znajduje się wiele fabryk. Na trenie Walii zlokalizowana jest największych strefa przemysłowa w Wielkiej Brytanii. Mają tu swoje zakłady takie firmy jak: Pirelli, Sharp, Duracell, JSB, Tetra-Pak czy Cadbury. Bardzo wielu Polaków znalazło tam zatrudnienie przy produkcji mrożonek, płatków kukurydzianych, opakowań, baterii czy maszyn. Ciągle potrzebni są pracownicy gastronomii czy opiekunowie dla osób starszych. Zapewniamy oczywiście dostęp do naszych busów dla osób przebywających na terytorium Walii. Dzięki naszym usługom, Polacy pracujący na terenie Walii mogą bez problemu wrócić w odwiedziny czy też aby załatwić inne sprawy. Nasze busy kursują po całym terytorium Walii, a w szczególności do Cardiff, Swansea oraz w drodze powrotnej. Aby znaleźć szczegółowy wykaz miejscowości zapraszamy do zakładki  Obszar Zasięgu.

Rezerwacja
Napisz do nas.