ILE KOSZTUJE BUS DO ANGLII? 

Cena za przejazd zazwyczaj nie przekracza 350 zł lub 70 funtów jednak z uwagi na nasze indywidualne podejście do klienta nie jest jednakowa dla każdego pasażera. Ustalamy ją z klientem podczas specjalnych negocjacji. Dokładamy wszelkich starań, aby bilety do Anglii były tanie. Koszt przejazdu uzależniony jest od dystansu jaki mamy do pokonania pomiędzy miejscem z jakiego zabieramy klienta na pokład busa, a wskazanym przez niego adresem docelowym. To właśnie wyróżnia nas na tle konkurencji i jest jednocześnie zaletą obsługi pasażerów w systemie door to door - od drzwi do drzwi.

 JAK USTALANA JEST CENA BILETU? 

Zawsze informujemy klienta w rozmowie telefonicznej lub podczas korespondencji online jaką będzie musiał wnieść opłatę. Ceny oferowane przez nas są konkurencyjne i zawsze korzystniejsze w stosunku do proponowanych przez inne firmy. Podaj nam cenę przejazdu jaką oferuje konkurencja, a z nami z pewnością pojedziesz jeszcze taniej.

 MOŻLIWOŚCI OBNIŻENIA KOSZTÓW PODRÓŻY 

 Dodatkowo koszty przejazdu busem można znacząco obniżyć korzystając wielokrotnie z naszych usług przewozowych. Stali klienci traktowani są przez nas wyjątkowo. Każdy z nich ma możliwość skorzystania z programu lojalnościowego, który uprawnia, do niespotykanych na rynku zniżek. O bieżące promocje należy zapytać konsultanta podczas ustalenia terminu wyjazdu lub można je znaleźć w zakładce promocje.

KONTAKT