PROMOCJE NA BUSA DO ANGLII

 Nasi stali klienci już po piątym przejeździe busem uzyskują prawo do zniżek.

piąty kolejny przejazd

50 % rabatu

obowiązuje z kartą stałego klienta

Rezerwacja

grupy zorganizowane

10 % rabatu

obowiązuje bez karty stałego klienta

rezeracja

szósty kolejny przejazd

tylko 1 zł

obowiązuje z kartą stałego klienta

rezerwacja

dla grup zorganizowanych

+6 osób

wyjazd w dowolny dzień tygodnia

rezeracja

ILE KOSZTUJE PODRÓŻ DO ANGLII? 

Cena przejazdu busa do Anglii nigdy nie przekracza kwoty 350 zł lub 70 funtów. Stosujemy jednak zasadę indywidualnego podejścia w stosunku do każdego klienta przy ustalaniu ceny przejazdu. Każde zapytanie o możliwość przejazdu oraz o cenę podróży ustalamy z pasażerem w specjalnych negocjacjach. 

Od czego zależy cena przejazdu?

Koszt przejazdu uzależniony jest w głównej mierze od dystansu jaki mamy do pokonania pomiędzy miejscem, z którego zabieramy pasażera na pokład busa, a wskazanym przez niego adresem docelowym jak i cen paliwa na stacjach paliw. To właśnie jest podstawowym czynnikiem przy wykonaniu wyceny przejazdu i odróżnia nas od podobnych firm przewozowych z jakimi konkurujemy na rynku zagranicznych pasażerskich przewozów osobowych. 

cena biletu wynosi

350 PLN
lub
70 GBP

USTALeNiA co do ceny biletu i sposobu zapłaty

Za każdym razem już przed wyjazdem informujemy naszych pasażerów podczas rozmowy telefonicznej czy też korespondencji online w jakiej wysokości będzie musiał wnieść zapłatę za wykonaną usługę. Jeśli wolicie Państwo tradycyjną metodę płatności poprzez bezpośrednią zapłatę gotówką kierowcy w busie nie ma żadnego problemu. Akceptujemy taką formę zapłaty. Możliwe jest również wykonanie zapłaty przelewem na wskazane przez nas konto bankowe. Uważamy, że ceny jakie oferujemy naszym klientom za przejazd są korzystniejsze w stosunku do proponowanych przez inne firmy w tej branży. 

rezerwacja

taniE PRZEWOZY do anglii czyli jak OBNIŻYĆ koszty podróży?

Dodatkowo koszty przejazdu busem można znacząco obniżyć korzystając wielokrotnie z naszych usług przewozowych. Stali klienci traktowani są przez nas wyjątkowo. Każdy z nich ma możliwość skorzystania z programu lojalnościowego, który uprawnia, do niespotykanych na rynku zniżek. O bieżące promocje należy zapytać konsultanta podczas ustalenia terminu wyjazdu lub kierowcę w busie.

rezerwacja