BUSY DO ANGLII Z LUBELSKIEGO - LUBLIN, ZAMOŚĆ

Kursy busami do Anglii wykonujemy z całego województwa lubelskiego. Woj. to położone jest przy granicy z Białorusią i Ukrainą, we wschodniej części Polski, a w część środkowej oraz południowo-wschodniej geograficznie zajmuje Wyżynę Lubelską. Podzielone jest biegami rzek Buga oraz Wisły. Całe województwo oferuje przyjezdnym wiele atrakcji historycznych i krajoznawczych. 
Na szczególna uwagę turystów zasługuje Stare Miasto w Lublinie, czyli stolicy województwa. Można tam znaleźć zabytkowe budowle i wiekowe mury miasta. Aby  dostać się na przykład z Anglii do Lublina czy Zamościa można skorzystać z kursującego na tej trasie busa. Polecamy również zajrzeć do Zamościa, który zwraca uwagę renesansową zabudową - uwzględnioną na liście UNESCO. Ciekawie prezentuje się ponadto Kozłówka, z pięknym Muzeum Zamoyskich funkcjonującym w pałacu barokowym. Mieści się tam również słynna Galeria Sztuki Socrealizmu. 
Lubelskie parki narodowe - Poleski i Roztoczański, to prawdziwe ostoje unikalnych gatunków zwierząt i roślin. Można w nich spotkać m.in. mięsożerne rosiczki, a także wydry czy żółwie błotne. Lubelskie rzeki i jeziora wyróżniają się wyjątkową w krajowej skali czystością. Niezwykłą urodą posiada również Kazimierz Dolny. Ta niewielka miejscowość położna w dolinie Wisły zasłynęła przede wszystkim pięknymi okolicami oraz renesansowymi zabytkami. Na terenach lubelskiego przez wielki współistniały ze sobą różne kultury - prawosławna, katolicka oraz żydowska, których świątynie znaleźć można na tych terenach. Do wielu urokliwych miast lubelskiego można regularnie dojechać busem z Polski jak i innych krajów. Świetne połączenie w ten obszar Polski na przykład z Anglii realizują tanie i wygodne busy.

rezerwacja

odległość

Dystans pomiędzy Anglią, a Lublinem wynosi 1930 km.  

czas podróży

Średni czas przejazdu busa z Lublina, Zamościa do Anglii to najczęściej 21 h.

dni wyjazdu

Z całego obszaru lubelskiego do Anglii wyjeżdżamy w poniedziałek i czwartek

Wykaz miejscowości na trasie przejazdu busa w woj. lubelskim

Annopol, Bełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bychawa, Dęblin, Frampol, Hrubieszów, Janów Lubelski, Józefów, Kazimierz Dolny, Kock, Krasnobród, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna,Łuków, Międzyrzec Podlaski, Nałęczów, Opole Lubelskie, Ostrów Lubelski, Parczew, Piaski, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Tarnogród, Terespol, Włodawa, Zamość, Zwierzyniec

Jeśli na wykazie nie znalazłeś swojej miejscowości koniecznie skontaktuj się z nami.