BUSY WYKORZYSTYWANE DO PRZEWOZU OSÓB DO ANGLII

Serwis busa wykonujemy na bieżąco

Do przewozu osób wykorzystujemy nowoczesne busy, które są na bieżąco zmieniane. Wszystkie nasze busy przechodzą po zakończeniu trasy restrykcyjne przeglądy.  Wszystkie ujawnione usterki są natychmiast usuwane. Szczycimy się tym, że pasażerów przewozimy busami wyprodukowanymi przez topowe koncerny motoryzacyjne. Busy posiadają wymagane atesty i homologacje. 

rezerwacja

Komfortowy bus

Dostarczamy pasażerowi maksimum komfortu. W busach zainstalowane są specjalne, regulowane, wygodne fotele z ustawianymi zagłówkami i z pasami bezpieczeństwa.  Wejście do przestrzeni pasażera nie przysparza żadnych problemów, a wnętrze jest przestronne zarówno dla przewożonych osób jak i kierowcy. Aby zapewnić dodatkowy komfort w trakcie podróży zadbaliśmy o to, żeby busy zostały doposażone w przyciemniany szyby.

promocje
bezpieczny bus do Anglii

Bezpieczeństwo 

    Busy do Anglii wyposażone są w najnowsze zdobycze techniki w dziedzinie bezpieczeństwa: ABS - zapobieganie blokowania kół podczas hamowania, AFIL - system ostrzegający przed zjechaniem z pasa, ASR - zapobieganie poślizgu kół podczas ruszania.
poradnik
ekologia busa

Ekologiczne busy

Samochody są przyjazne dla środowiska, gdyż silniki zaopatrzone są w nowoczesne systemy spalania paliwa obniżające szkodliwą emisje CO2 do atmosfery. Nadto busy, które są do dyspozycji pasażerów posiadają klimatyzację, WI-FI, TV z DVD, oświetlenie strefowe. 

bus do londynu
klimatyzowany bus do anglii

Rozrywkowy bus

Nadto busy, które są do dyspozycji pasażerów posiadają klimatyzację, WI-FI, TV z DVD, oświetlenie strefowe. Znajduje się też w nich instalacja elektryczna o napięciu 230V, która zapewni możliwość korzystania z dowolnego urządzenia elektronicznego bez obawy o rozładowanie się baterii. 

bus warszawa anglia